Kategoriler
Tedaviler

Konya Diş Muayenesi

Ağız ve diş sağlığı sorunları hem genel olarak insan sağlığını etkilemesi hem de insan psikolojisini etkilemesinden dolayı insan sağlığı adına çok önemlidir. Bu nedenle kişilerin bu konuya önem vermeleri gerekmektedir. Yani ağız ve diş sağlığı hususunda muayene olacak olan hastaların, donanımlı sağlık kurumlarından hizmet almaları gerekmektedir. Özellikle Konya Diş Muayenesi (Oral Diagnoz) (ilk muayene), yani ilk tanının konulması ve tedavi şeklinin belirlenmesi çok önem arz etmektedir. Kliniğimiz bahsetmiş olduğumuz bu hususlara tam olarak riayet ederek ilk muayene başta olmak üzere, koruyucu diş hekimliği uygulamaları, Periodantoloji, Endodonti, Pedodonti gibi diş ve ağız sağlığıyla ilgili tüm tanı ve tedavi yöntemlerini uygulamaktadır. Uzman bir hekim kadrosuna sahip olan ekibimiz, her zaman en iyi sağlık hizmetini sunmak için çalışmaktadır. Siz de donanımlı bir klinikte ağız ve diş sağlığınız için muayene olmak isterseniz iletişim bilgilerimizden randevu alabilirsiniz.

Konya Diş Muayenesi Ücretleri - Detaylı Muayene (Oral Diagnoz)
Konya Diş Muayenesi Ücretleri – Detaylı Muayene (Oral Diagnoz)

Konya Diş Muayenesi Kliniği

Ağız ve diş tedavileri birden fazla çeşitlilik arz etmektedir. Bu nedenle yapılacak ilk muayene ön görülecek olan tedavi açısından çok önemlidir. İlk muayeneye göre hangi tedavilerin ya da tedavinin uygulanacağı, nasıl bir planlama belirleneceği gibi durumlar tespit edilmektedir. Yani hastaya doğru tanının konması için ilk muayene çok önemlidir. Doğru tanıyı koymak içinse uzman hekimlerin farklı laboratuvar tekniklerini kullanmaları gerekebilmektedir. Ayrıca diyabet, yüksek tansiyon, kalp hastalığı gibi hastalıkları olanların da bu muayene sırasında varlığı biliniyorsa kişilerin ilgili uzmanlara yönlendirmeleri gerekmektedir.

Kliniğimizde uzman hekimleri tanı ve tedavi yöntemlerini tüm hususları göz önünde bulundurarak dünyada geçerli olan sağlık standartlarına göre yerine getirmektedir.

Konya diş muayenesi fiyatları ne kadar?

Konya diş muayenesi fiyatları klinikten kliniğe farklılık göstermektedir. Fiyatlar hakkında bilgi almal için lütfen arayın. Ağız ve diş sağlığı her yaştaki insan için önemlidir. Konya’da hizmet veren kliniğimiz de bu durumun her zaman bilincinde olarak hizmetlerini yerine getirmektedir. İdeal gülüşünüze kavuşmanız için elinden geleni yapan ekibimiz, ağız ve diş sağlığı alanında kullanılan son teknolojik makinelerle hizmet sunmaktadır. Siz de Konya Diş Muayenesi için donanımlı bir klinik arayışı içerisindeyseniz web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Muayene ve Randevu için Telefon:
0533 391 33 64
Klinik adres:
Horozluhan, Ayazlar Sk. No:2 D:101, 42090 Selçuklu/Konya
Yol Tarifi Almak İçin Tıklayın..

Google Etiketler: konya diş muayene, konya diş muayenesi, konya diş muayenehanesi, konya diş muayene kliniği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir