Konya Çene Ameliyatı, Estetiği – Çene Cerrahisi Fiyatları 2021

Konya Çene Ameliyatı, Estetiği; ağız ve çeneyle alakalı hastalıklar, herhangi bir travma sonrası oluşan deformasyon gibi tedavilerde tercih edilmektedir. Ayrıca damağa gönülmüş dişler, çenede oluşan tümör veya kist, çene kırıkları, dudak veya damak yarıkları, estetik bozukluklar ve kanser tedavisi gören hastaların çenelerinde oluşan deformasyonlar için son derece teknolojik aletleri ve kalitesi ile kliniğimiz uygun olmaktadır. Çenede ağrı, yiyecekleri ısıramama veya yutamama, konuşurken zorluk çekme, horlama gibi sorunlarla karşılayan hastalar kliniğimize başvurarak bu sorunlarına çözüm bulabilirler.

Konya Çene Ameliyatı, Estetiği - Çene Cerrahisi Fiyatları 2021
Konya Çene Ameliyatı, Estetiği – Çene Cerrahisi Fiyatları 2021

Konya Çene Cerrahisi

Konya çene ameliyatı yapılacak hastalarda dikkat edilen özellikler; konuşma problemleri, solunum problemleri, herhangi bir estetik fonksiyon bozukluğu, çenenin kapalı pozisyondaki durumu ve hastanın istekleridir. Çene Cerrahisinde işlem yapılabilmesi için hastanın ilk olarak kafa grafikleri çekilerek kliniğimizdeki uzman doktorlar tarafından detaylı bir şekilde incelenir. Hastanın bütün soruları hekimlerimiz tarafından cevaplanır ve tedavi planlaması konuşulur. Cerrahi bir işlem uygulanmadan önce ilk olarak dişlerde bir sorun varsa ortodontik bir tedavi ile hastanın dişlerin kapanışı ile ilgili sorun giderilir. Daha sonra uzman hekimlerimizce uygun olan cerrahi işlem konuşulup hastanın onayı alınır ve işleme başlanır. Cerrahi işlem hastaya uygun genel anestezi altında gerçekleştiği için hasta işlem sırasında hiçbir ağrı hissetmemektedir. Cerrahi işlem sonrasında 6-12 aylık bir iyileşme süreci vardır.

Konya Çene Botoksu Nedir?

Konya Çene botoksu, diş gıcırdatma, çene kaslarını fazla kullanma veya geceleri diş sıkma problemi olan hastalarda oluşan kas ve eklem problemlerini veya şekil bozukluklarını gidermek amaçlı yapılan bir tedavidir. Ayrıca kasların büyümesi sonucunda estetik kaygılar oluşmaktadır. Bu yüzden çene botoksu , çene estetiği tedavisinin içerisine de girmektedir. Bu işlem kısa sürmekle beraber hiçbir ağrı hissedilmemektedir. Uzman hekimlerimiz tarafından iğne yardımı ile çenede farklı bölgelere uygulanan botoks ile hem sağlık problemleriniz yok olacak hem de yüzünüz incelmiş olacaktır.

Çene Kayması Tedavisi Nasıl Yapılır?

Çene kayması; travma sonucu, dişsel sebepler veya çene eklem kayması sonucu oluşmaktadır. Çene kayması oluşan hastalarda genelde ağrı gibi birçok belirti görülmektedir. Bu gibi sorunlarda uzman hekimlerimiz öncelikle çene kayması probleminin neden oluştuğunu bularak hastaya uygun bir tedavi önermektedir. Bazı hastalar egzersiz ile düzelebilirken bazı hastalara işlem uygulanması gerekebilmektedir. Bu yüzden size uygun tedaviyi belirlemek adına kliniğimize gelerek uzman hekimlerimize danışabilirsiniz.

Muayene ve Randevu için Telefon:
0533 391 33 64
Klinik adres:
Horozluhan, Ayazlar Sk. No:2 D:101, 42090 Selçuklu/Konya
Yol Tarifi Almak İçin Tıklayın..

Google Etiketler: konya çene cerrahisi, konya çene ameliyatı, konya çene botoksu, konya çene ameliyatı fiyatları